Vozový park

Pro zajištění maximálního komfortu pacientů a pro poskytování kvalitních služeb jsou mimo vyškoleného a spolehlivého personálu základem kvalitní sanitní vozy Volkswagen Transporter T5 a T4, kterých máme 13 kusů a 5 sanitních vozů Ford Tranzit a Ford Custom.

Každý sanitní vůz je vybaven pojízdným transportním lehátkem, transportní pojízdnou sedačkou (infarktové křeslo), transportní plachtou, Kramerovými dalhami, obvazovým materiálem, porodnickým balíčkem, balíčkem pro popáleniny, balíčkem první pomoci při poleptání, odsávačkou, ambuvakem, kyslíkovými brýlemi a maskou.

Sanitní vůz
Každý sanitní vůz je vybaven pojízdným transportním lehátkem, transportní pojízdnou sedačkou

Nadstandadně je každé vozidlo vybaveno kyslíkovou lahví 10l a klimatizací a nájezdovou plošinou pro pohodlnější a bezpečnější manipulaci s imobilními klienty.

Všechny sanitní vozy jsou nadstandardně vybaveny klimatizací v ambulantním prostoru pro pacienty.

Vozidla jsou vybavena GPS navigací a propojena s počítačem na dispečinku, kde dispečer sleduje na obrazovce na mapě okamžitou polohu všech našich  vozidel v rámci celé ČR. Vozy jsou vybaveny radiostanicemi MOTOROLA. 

Vozy Ford Custom jsou s vysokou střechou, takže ač jsou  ve stropní nástavbě namontovány skříňky na zdravotnický materiál, pacient může pohodlně vystupovat i nastupovat.

Interiér sanitky
Vozy Ford Custom jsou s vysokou střechou