Sanitky
Chrudim - Pardubice - Holice
Dispečink nonstop
469 622 805

Převozy pacientů

Převozy realizované na základě příkazu ke zdravotnickému transportu jsou plně hrazené ze zdravotního pojištění.
Centrální dispečink je vám k dispozici v nepřetržitém režimu.
Všechny sanitní vozy jsou nadstandardně vybaveny klimatizací v ambulantním prostoru pro pacienty.

Převozy pacientů k lékaři 
či od lékaře

Přeprava nemocných, raněných a rodiček. Přeprava pacientů neodkladné péče. Nejsme záchrannou zdravotní službou, a proto nejsme zákonem určeni k převozu pacientů v ohrožení života, ale zajišťujeme služby k převozu pacientů .
dopravu raněných, nemocných a rodiček
převozy pacientů na odborná vyšetření
převozy pacientů na ošetření k odbornému lékaři
převozy pacientů do nemocnice
převozy pacientů z nemocnice domů po ukončení hospitalizace
převozy pacientů do rehabilitačních a lázeňských zařízení
převozy invalidních a imobilních a špatně pohyblivých pacientů

Vozový park a výbava vozodel

Pro zajištění maximálního komfortu pacientů a pro poskytování kvalitních služeb jsou mimo vyškoleného a spolehlivého personálu základem kvalitní sanitní vozy Volkswagen Transporter T6, kterých máme 14 kusů a 4 sanitních vozů Ford Custom.

Každý sanitní vůz je vybaven pojízdným transportním lehátkem, transportní pojízdnou sedačkou (infarktové křeslo), transportní plachtou, Kramerovými dlahami, obvazovým materiálem, porodnickým balíčkem, balíčkem pro popáleniny, balíčkem první pomoci při poleptání, odsávačkou, ambuvakem, kyslíkovými brýlemi a maskou.
Nadstandadně je každé vozidlo vybaveno kyslíkovou lahví 10l a klimatizací a nájezdovou plošinou pro pohodlnější a bezpečnější manipulaci s imobilními klienty.
Všechny sanitní vozy jsou nadstandardně vybaveny klimatizací v ambulantním prostoru pro pacienty.
Vozidla jsou vybavena GPS navigací a propojena s počítačem na dispečinku, kde dispečer sleduje na obrazovce na mapě okamžitou polohu všech našich vozidel v rámci celé ČR. Vozy jsou vybaveny radiostanicemi MOTOROLA.

Ceník

Převozy realizované na základě příkazu ke zdravotnickému transportu jsou pro pojištěnce plně hrazené ze zdravotního pojištění.
U ostatních služeb - jde zejména o převozy mimo hrazené ze zdravotního pojištění a o různé zdravotnické asistence na sportovních nebo kulturních akcích - se cena stanovuje individuálně dohodou.
Sanitky
Chrudim - Pardubice - Holice
PDT doprava, s.r.o., Slatiňany je nestátní zdravotnické zařízení, které se od r. 2013 zabývá přepravou nemocných, raněných a rodiček (jak zní oficiální definice), na většině bývalého chrudimského okresu, v části Pardubic a v Holicích a okolí.
IČO 274 850 48
společnost je zapsaná v OR vedeném KS v Hradci Králové
spis. zn. C 217 89
IČZ
© 2024 Sanitky Chrudim - Pardubice - Holice. Všechna práva vyhrazena
envelope